Düğün Evinde Mutluluğu Cenaze Evinde Hüznü Paylaşıyor


04.06.2016 20:04:34     1856
Düğün Evinde Mutluluğu Cenaze Evinde Hüznü Paylaşıyor

Düğün Evinde Mutluluğu Cenaze Evinde Hüznü Paylaşıyor

Keşap  Belediye Başkanı EMÜR, Keşap halkının hüzünlü anında da mutlu anında da yanında olmaya devam ediyor. Vatandaşlara  ziyaretlerde bulunarak düğün evinde neşeyi, cenaze evinde hüznü paylaşmaya devam ediyor.

Yerel yönetim anlayışını vatandaşla kurduğu samimiyet ve şeffaf iletişim üzerine oluşturan Keşap Belediye Başkanı Mehmet EMÜR , vatandaşın mutlu ve zor günleri dahil her durumda onların yanında oluyor.

İyi günde kötü günde destek

Keşap Belediye Başkanı Mehmet EMÜR, düğün, nişan, taziye ve hasta ziyaretleri ile sevinçli günde de hüzünlü günde de vatandaşın yanında oluyor. Kadir kıymet bilmenin ve gönül birliği kurmanın insanı değerler açısından çok mühim olduğunu belirten EMÜR, toplumsal dayanışma ve beraberliğin kenetlenerek devam etmesi için insan olarak iyi ve kötü günde destekçi bir tavır sergilenmesi gerektiğini söyledi.

Hep halkın yanında

Hafta sonu da yoğun bir program izleyen Belediye Başkanı Mehmet EMÜR, düğün ve sünnet programlarına katılarak onlara hayırlı olsun dileğinde bulundu

Hafta içi hizmetlerin halka ulaşması ve yeni projelerin başlaması için yoğun bir çalışma içerisinde olan Belediye Başkanı EMÜR, hafta içi mesai yoğunluğuna rağmen katıldığı düğün ve cenaze ziyaretlerine, hafta sonları da yoğun bir şekilde takip ediyor.

Başkan EMÜR, “Metin ÖZTÜRK hocamızın oğlunun düğünü için hayırlı uğurlu olsun ziyaretinde bulunduk. Yine Hamdi Tepebaş'ın kızının düğünü için hayırlı uğurlu olsun ziyaretinde bulunduk.Serra - Mesut ve Vildan - Ahmet çiftlerimize Allah (c.c) tan bir ömür boyu mutluluklar dilerim.Ziyaretlerimize Dilek ve Mithat Gür çiftinin oğulları Şakir , Selim’in yine Nihal ve Mustafa KASAP çiftinin oğlu Mehmet Zeki için sünnet merasimlerine katılarak devam ettik. Gür ve Kasap ailesinin yaşadıkları sevinç ve mutluluğu paylaştık hayırlı olmasını diliyorum.” dedi

 

İletişim

  • Keşap Belediye Başkanlığı
    Keşap/GİRESUN
  • (0454) 641 4545 - 641 4044
  • (0454) 641 44 28
  • bilgi@kesap.bel.tr